" />

Dynamiczna wymiana oleju

Dynamiczna wymiana oleju - dlaczego warto?

Dynamiczna wymiana oleju to niezwykle efektywna metoda wymiany zużytego oleju w automatycznej skrzyni biegów na nowy. Pozwala ona na pełną wymianę, dzięki czemu płyn ATF zostaje wypłukany z całego układu - wliczając sprzęgła, hamulce, pompę czy chłodnicę oraz sprzęgło hydrokinetyczne (konwerter). W efekcie takiego zabiegu wymianie podlega cały stary olej.

Nasza firma jako w pierwsza w Polsce rozpoczęła cykl szkoleń mechaników z zagadnień związanych z dynamiczną wymianą oleju już w 2011 roku. Jesteśmy prekursorem tego zagadnienia w Polsce. W 2015 roku zaprojektowaliśmy i produkujemy własne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju które jest sprzedawane w chwili obecnej na całym świecie pod marką Ravenol Professional Line. (wstawić jakiś link do strony Ravenol z opisem urządzenia). Nadal pozostajemy jedyną tego typu firmą w Polsce. To świadczy o naszym doświadczeniu i profesjonalizmie.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów jest przez nas wykonywana w sposób w pełni profesjonalny i zgodny z najnowszą technologią, która pozwala na kompleksową wymianę płynu ATF. Dynamiczną wymianę oleju wykonujemy przy pomocy urządzenia Ravenol Professional Line 3.0 wpinanego w obieg olejowy skrzyni biegów. Pozwala to na precyzyjne wypompowanie zużytego oleju, przy jednoczesnym dolewaniu nowego, co poprzedzone jest płukaniem skrzyni biegów. Jednocześnie możliwa jest wymiana i jednoczesna konserwacja poszczególnych elementów skrzyni. Warto wspomnieć też o oferowanych przez nas cenach dynamicznej wymiany olejów. Dzięki posiadaniu warsztatu zaopatrzonego w profesjonalny i ekonomicznie działający sprzęt jesteśmy w stanie zaoferować Państwu opisywaną usługę w atrakcyjnej cenie.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów - zrób to w MVS

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą i skorzystaniem z naszej oferty opartej na wieloletnim doświadczeniu i w pełni profesjonalnym sprzęcie, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy dokonają dla Państwa wyceny procesu dynamicznej wymiany oleju i umówią Was na najbliższy pasujący obu stronom termin. Pracownicy MVS to specjaliści w zakresie inżynierii i elektromechaniki samochodowej, mechaniki pojazdowej, ślusarstwa i obróbki skrawaniem. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja kompleksowej wymiany płynu ATF w naprawdę korzystnej cenie. Czekamy na Państwa telefony oraz wiadomości mailowe. Zapraszamy również bezpośrednio do naszego punktu w Gołkowicach Górnych.

Produkowane przez nas urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Produkowane przez nas urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów
powrót