Regeneracja konwerterów

Specjalizujemy się w kompleksowej i profesjonalnej naprawie oraz regeneracji konwerterów samochodoów osobowych i ciężarowych wszystkich marek, sprzętu budowlanego i przemyslowego. 

Wyróżnia nas wyjątkowa skrupulatność i dbałość o najmniejsze detale. Technologia jest najważniejszym wyznacznikiem sprawnego konwertera. Regeneracja wymaga nie tylko wiedzy i materiałów ale przede wszystkim odpowiedniego sprzętu, a my takim dysponujemy.

Posiadamy nową i profesjonalną linię do regeneracji, firmy Kinergo. Jesteśmy dysponentem dwupalnikowego automatu spawalniczego, który pozwala na maksymalną dokładność łączenia połówek konwertera. Mamy urządzenie do testowania luzu osiowego, sprawdzania szczelności, ustawienia wstępnego naprężenia Lock-up’u w nowoczesnych konwerterach oraz wyważarkę. Stosujemy najwyższej jakości materiały, które zapewniają długotrwałą eksploatację i niezawodność regenerowanych konwerterów.

Pamiętaj regeneracja konwerterów to suma technologii, doświadczenia i wysokiej jakości komponentów a my to posiadamy! Dzięki temu możesz w szybszy i pewniejszy sposób podnieść jakość oferowanych usług dla swoich klientów.

Regenerowane przez nas sprzęgła hydrokinetyczne wyróżnia wysoka jakość. Doświadczenie w pracy z konwerterami umożliwia sprawne zweryfikowanie usterki, a nowoczesny park maszynowy-  regenerację. Każdy z etapów regeneracji przeprowadzany jest na specjalistycznym urządzeniu, przeznaczonym to tego typu zadania. Po zakończeniu regeneracji przeprowadzamy liczne testy na specjalistycznych urządzeniach. Jeśli sprzęgło nie przejdzie któregoś z nich nie zostaje wysłane do klienta.

powrót