/>

Regeneracja konwerterów

Konwerter, inaczej nazywany także sprzęgłem hydrokinetycznym, jest jednym z ważniejszych elementów automatycznej skrzyni biegów. Składa się z elementów, które ulegają zużyciu (np. tarcze cierne, elementy uszczelniające) w zależności od warunków eksploatacji. Najczęstsze objawy uszkodzenia konwertera to falowanie obrotów, wibracje, efekt ślizgającego się sprzęgła, hałas z okolic konwertera. Aby niepotrzebnie nie tracić czasu i pieniędzy, w przypadku regeneracji konwerterów warto zaufać specjalistom, a właśnie tacy ludzie tworzą naszą firmę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regeneracji konwerterów. Działamy szybko, sprawnie i fachowo.

Nasza oferta regeneracji konwertera

Przede wszystkim warto podkreślić, że firma MVS zajmuje się regeneracją sprzęgieł każdej automatycznej skrzyni biegów. Oznacza to, że możesz zgłosić się do nas ze swoim problemem niezależnie od marki i gabarytów pojazdu. Jesteśmy profesjonalną firmą, którą od lat tworzą ludzie posiadający ogromne doświadczenie w zawodzie. Pracujemy na profesjonalnej linii do regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych, konwerterów oraz zmienników momentu. Posiadamy dwie linie technologiczne do regeneracji konwerterów: oddzielnie dla pojazdów osobowych i wielkogabarytowych (samochodów ciężarowych, koparek, wozideł i maszyn budowlanych). W skład naszego wyposażenia wchodzą m.in. automat spawalniczy, urządzenie testujące parametry sprzęgieł hydrokinetycznych, konwerterów, zmienników momentu (testery luzu, bicia, osiowości, wyważenia), tokarki konwencjonalne, tokarka i frezarka CNC, nitownice, wiertarki kolumnowe, szlifierki magnesowe i karuzelowe, przecinarki oraz inne. Dodatkowo dysponujemy kompletem narzędzi potrzebnych do efektywnego działania w zakresie regeneracji skrzyń biegów, dzięki którym jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i rozwiązać problem w krótkim czasie.

Profesjonalne działanie - sukces w regeneracji konwertera

Tym, co nas wyróżnia spośród konkurencji, jest w pełni profesjonalne i uczciwe działanie. Dysponując nowoczesnym sprzętem, jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić każdy konwerter przed regeneracją, określić jego stan techniczny, stopień zużycia i bez problemu zlokalizować źródło usterki. Każda regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego, składa się z serii precyzyjnych czynności serwisowych i kończy się ponownym sprawdzeniem sprawności. Dzięki temu nie boimy się udzielić pisemnej gwarancji na każdy zregenerowany przez nas konwerter. Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że odesłany element jest w 100% sprawny. Zapraszamy do współpracy i powierzania nam swoich sprzęgieł hydrokinetycznych do regeneracji. Gwarantujemy w pełni fachowe podejście, uczciwą wycenę i terminową realizację zlecenia!

Sprawdź jak przebiega naprawa konwertera!

konwertery

Pierwszy etap to przyjęcie konwertera w serwisie, wprowadzenie do bazy danych. Następnie konwerter jest rozcinany i następuje wstęna ocena stanu technicznego.

weryfikacja

Po wstępnej weryfikacji wszystkie podzespoły są starannie myte ciśnieniowo przy pomocy profesjonalnych detergentów podgrzanych do temperatury 40°C.

Czyszczenie_podzespołów

Po dokładnym oczyszczeniu specjalista ocenia stan techniczny podzespołów. Wykonywane są pomiary parametrów krytycznych, odchyłek wymiarów. Następnie przeprowadzane są niezbędne regulacje. Bardzo często wymagana jest zaawansowana obróbka mechaniczna podzespołów.

Tarcze_cierne

Tarcze cierne dobierane są w zależności od konstrukcji i przeznaczenia konwertera (tan, kevlar, carbon, high carbon, power torque, tri carbon).

Zgrzewane są one na gorąco w specjalnie do tego przystosowanym urządzeniu. W niektórych konwerterach okładzina cierna wspawywana jest na stałe.

Montaż_podzespołów_konwertera

Następuje montaż podzespołów konwertera.

Konwerter montowany jest w profesjonalnym automacie spawalniczym CNC. Zapewnia on wysoką jakość spawu oraz idealne połączenie połówek konwertera.

Sprwdzanie_luzu_osiowego_konwertera

Po spawaniu sprawdzany jest luz osiowy konwertera, jego szczelność. Następnie konwerter jest wyważany dynamicznie.

powrót